Edukaciniai užsiėmimai moksleiviams bibliotekoje

Rugsėjo 4 d. Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos 3 klasės moksleivius su mokytoja Kristina Butiene pasitiko bibliotekininkų komanda. Oi .. pusė klasės mokinių buvo pagrobti „piratų“, o likusieji privalėjo atlikti užduotis, kad išlaisvintų savo draugus iš nelaisvės. Šauniai moksleiviai pasirodė: dėliojo puzzle, skaitė interaktyvias knygas, statė smėlio miestus, ieškojo bibliotekos fonduose paslėptų knygų, vykdė fizinius pratimus, atliko užduotis interneto pagalba, prisėdę prie kompiuterių aiškinosi programavimo reikšmę bei žodžių mokykla, mokinys tarimą įvairiomis kalbomis. Savo viešnagę bibliotekoje moksleiviai užbaigė žiūrėdami trumpametražį animacinį filmą, kurio pagrindas - 2011 m. Oskaru apdovanota istorija „Stebuklingos skraidančios Moriso Lesmuro knygos”. Autorius Williamas Joyce'as pasakoja,- „Čia galima imti svarstyti, kas yra skaitantys žmonės ir kuo jie skiriasi nuo neskaitančiųjų. „Stebuklingos skraidančios Moriso Lesmuro knygos“ siūlo atsakymą: būtent literatūra suteikia žmonių gyvenimams spalvų“.
Nuotraukos Vidos Urnikienės ir Aurikos Stupelienės