Paroda, skirta Pasaulio poezijos dienai, ,,Žodis išlaisvina tylą‘‘(V.Stulpinas) – Telšių krašto kūrėjų žiūra į kasdienybę kitaip‘‘

Sunku pasakyti, ar į kiekvieną laiko ritmą reikia reaguoti, bet, kai aplink tiek įprasminta žodžių tykesio ir tiek savitos iškalbos, norisi priminti, jog esame skaitantys, išmanantys ir tikintys, ką Jūs, Mieli Telšių krašto eiliakaliai ir kitokie jausminės savasties ieškotojai, sukūrėte – šįkart parodoje ,,Žodis išlaisvina tylą‘‘ (V.Stulpinas), yra žvelgimas arba žiūra į tai, kas kasdienybėje ne visai taip pat, ką Jūs parodėte savo knygose. Taip mes atsiliepiame į Pasaulinės poezijos dienos paminėjimą ir sveikiname visus eiliuojančius bei skaitančius.

Kur nukeliauta eiliuotais takais? Beveik visur: tėvynė, gyvenimas, ieškojimai, žmonės ir meilė, be kurios nebūtų nieko arba viskas – būtų niekas. Rasti meilę – ir ja pasidalinti. Taip lyriškai jautriai, taip giliai iškalbingai beldžiamasi į tylą, ir žodis ima susitikinėti su visais įmanomais pašnekovais. O ko dar norėti šių dienų lėkimo laikais? Taigi – ne tik žiūrėkite ar skaitykite, bet ir namiškiams galėsite papasakoti, ką matėte ir dėl ko verta užsukti į telšiškių kūrėjų pasaulį – savastis  ir visa, kas iš čia pat ir vis dar matoma Miesto bibliotekos parodoje ,,Žodis išlaisvina tylą“ arba ,,žodžiai, pasakyti tylint(V.Stulpinas) – tikrasis stebuklas, kuris ir kasdienybę kasdienybėje parodo kitaip...

Iš Miesto bibliotekos informacijos, kovas