Projektas "Pažinkime neregimą pasaulį"

Projektas

Vincento Borisevičiaus gimnazijos 3a klasės moksleiviai ir jų mokytoja Rasa Kasparavičienė turėjo unikalią galimybę Viešojoje bibliotekoje dalyvauti projekto „Pažinkime neregimą pasaulį“ veiklose. VšĮ „Verslas ar menas“ direktorė, leidėja, projekto vadovė Eglė Jokužytė vaikus supažindino su leidyklos edukacinėmis knygomis, kurios skaitomos skirtingais pojūčiais bei skirtos regintiems ir neregiams vaikams, padėjo vaikams lytėjimo būdu atpažinti knygose esančius paveikslėlius taip, kaip tai daro neregiai. Pažintis su nerege Vaida Butautaite vaikams suteikė žinių apie Brailio raštą ir neregių gyvenimą. Vaikai sužinojo, kaip neregiai supranta pasaulį ir knygose esančias iliustracijas. Kūrybinių dirbtuvių metu vaikai mokėsi kurti iškiliuosius paveikslus, kurie būtų suprantami ir neregiams. Projektas "Pažinkime neregimą pasaulį" dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.