KVIEČIAME: „POEZIJA SODŲ ŽYDĖJIME“

Gegužės 21 d., šeštadienį, 12 val. tradicinis renginys „POEZIJA SODŲ ŽYDĖJIME ŽEMAITIŠKAI IR KITAIP“ Telšių rajono Kaunatavos kaimo Degučių sode!
Naujausią savo kūrybą skaitys POETAI!
Muzikinė-literatūrinė programa NE TOLIŲ TOLIAI NUO DZŪKIJOS IKI ŽEMAITIJOS dzūkų ir žemaičių tarmėmis. Skambės dainų autoriaus ir atlikėjo POVILO GIRDENIO žemaitiškai atliekamos dainos, o poetas JUOZAS ŽITKAUSKAS savo kūrybą skaitys dzūkiškai. Programoje – daug netikėtumų, atskleidžiančių dzūkų ir žemaičių charakterių panašumus bei skirtumus.
Ansamblio „LAV TRIO“ koncertas! Šis kolektyvas – Loreta SUNGAILIENĖ (vokalas, tradicinės kanklės), Aistė BRUŽAITĖ (koncertinės kanklės), Vytautas PILIBAVIČIUS (trombonas, aranžuočių autorius) – stengiasi populiarinti lietuvišką tradicinę dainą profesionaliojoje muzikoje.
Ukrainiečių etnomuzikologė, folkloro atlikėja HALYNA PŠENIČKINA, Ukrainos nacionalinės P. I. Čaikovskio muzikos akademijos Ukrainos muzikos istorijos ir muzikinės folkloristikos katedros aspirantė.
KVIEČIAME! RENGINYS NEMOKAMAS.