PO VYDŪNO KAŠTONAIS

Birželio 6 dieną prie Telšių r. sav. Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos vyko šilta ir jauki jaunimo šventė „Poezijos skaitymai po Vydūno kaštonais“. Eiles skaitė Telšių Vincento Borisevičiaus progimnazijos 8-9 klasių gimnazistai su mokytojomis Kristina Ežerskiene ir Gaiva Gustiene. Savo kūrybos eiles ukrainietiškai skaitė ukrainietė Krystyna. Muzikiniuose intarpuose grojo ir dainavo bardas Andrius Jokubauskas. Savo kūryba dalinosi Telšių „Atžalyno“ progimnazijos mokiniai Sofija ir Benediktas Slavinskiai, kurie atliko poetinę muzikinę kompoziciją. Italų kalba deklamavo ir lietuvių kalba atliko muzikinį kūrinį Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos kapelionas Piercarlo Manzo. Džiugu, kad tiek daug kūrybiškų žmonių skyrė popietę poezijai, prisiminė ir pagerbė žymių poetų eiles po Vydūno kaštonais.