PASIRAŠYTAS BENDRADARBIAVIMO SUSITARIMAS

Kovo 15 d. Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, atstovaujama Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Telšių skyriaus vedėjos DIANOS ABELKIENĖS, ir Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka, atstovaujama direktorės JOLANTOS KAUBRIENĖS, pasirašė bendradarbiavimo susitarimą.

Bendradarbiavimo tikslas – siekti socialinės atskirties mažinimo ir didinti darbo ieškančių asmenų integravimosi į darbo rinką galimybes.

Ypač svarbi bendra švietėjiška veikla: informacijos apie bibliotekoje vykdomas veiklas, mokymus, paskaitas sklaida; darbo ieškančių asmenų skaitmeninių įgūdžių ir kompetencijų gerinimas (mokymai bibliotekoje); įvairių amžiaus grupių (ypač jaunimo, jaunų šeimų) įtraukimas į švietėjišką veiklą.