Į Pradžią » ... » 2012 » Informacija skolininkams

Informacija skolininkams

Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos paslaugomis kasmet naudojasi apie 11 tūkst. įregistruotų vartotojų, apsilanko 181 tūkst. lankytojų. Jiems per metus į namus išduodama 180 tūkst. dokumentų. Populiariausia yra leidinių skolinimo į namus paslauga.

Opi bibliotekos problema – skolininkai, kurie laiku dėl įvairių priežasčių negrąžina leidinių.

Norėdami užtikrinti bibliotekos fondų apsaugą, vėluojančių vartotojų valdymą patikėsime UAB "JULIANUS INKASO", kuri yra pagrindinė žaidėja respublikos bibliotekų rinkoje.

Bibliotekos, sudariusios sutartį su Julianus Inkaso yra patenkintos teikiamų paslaugų kokybe ir rezultatu dirbant su skolininkais.

Šiuo metu bibliotekininkai ruošia skolininkų paketą. Biblioteka tikisi, kad dirbant su šiuo partneriu, turės puikų skolos susigrąžinimo rodiklį ir išlaikys geresnę reputaciją sąžiningų vartotojų tarpe.

Nenorintys būti sąraše paskubėkite grąžinti leidinius.

Bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė