Į Pradžią » ... » 2012 » Paroda Vaikų literatūros skyriuje

Paroda Vaikų literatūros skyriuje

Vaikų literatūros skyriuje eksponuojami Telšių dailės mokyklos moksleivių darbai. Per ketverius mokslo metus moksleiviai susipažįsta su dailės istorija, piešimu, tapymu, lipdymu , grafika, tekstile bei kitomis dailės kryptimis. Ši paroda, tai visų disciplinų darbai. Parodoje eksponuojama 51 dailės darbas.

Darbuose vaikai perteikė savo įspūdžius, mintis ir fantazijas. Darbai žavi koloristiniu įtaigumu, sodriais potėpiais, įdomiais kompoziciniais sprendimais.

Biblioteka - vieta, kur yra galimybė parodyti savo darbus ne tik mokykloje, bet ir pristatyti savo kūrybą visuomenei. Juk smagu, kai darbus gali pamatyti ne tik bendramoksliai, bet ir kiti Telšių gyventojai.

Tad maloniai kviečiame visus užsukti į Vaikų literatūros skyrių ir pasigrožėti Vaikų bibliotekoje eksponuojamais jaunųjų menininkų darbais!

R. Savickienė