Į Pradžią » ... » 2012 » Varnių miesto bibliotekoje vyko "Metų knyga 2012'' vaikams pristatymas

Varnių miesto bibliotekoje vyko "Metų knyga 2012'' vaikams pristatymas

Metų knyga 2012 Varniuose

Skaitytojo ugdymas šiandien yra daug sudėtingesnė problema negu atrodė dar prieš dešimtmetį. Knyga savaip prisitaikė užsiimdama savo vietą ir tarp komunikacijos – informacijos priemonių.

Renkant 2012 metų knygą, Varnių miesto filialas pasirinko dvi grupes, tai – knyga vaikams, bei knyga suaugusiems.

Ta proga, lapkričio mėnesį, bibliotekos darbuotojų iniciatyva buvo surengtas susitikimas su Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos pradinės 4 klasės mokiniais ( mokytoja E. Alekniene). Susitikimo metu bibliotekininkė V. Krenciuvienė supažindino moksleivius su Metų knygos rinkimams pasiūlytomis knygomis vaikų knygų kategorijoje.

Vaikai išklausė trumpas anotacijas apie pristatomas knygas, susidomėję, panoro su pristatytomis knygelėmis susipažinti iš arčiau, ir perskaitę jas, kartu su bibliotekos darbuotojomis pristatyti kitų klasių mokiniams.