Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 07 06 Balti balandžiai - tikėjimas Lietuva

2010 07 06 Balti balandžiai - tikėjimas Lietuva

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena sutelkė nemažą būrelį buožėniškių sugiedoti kartu su viso pasaulio lietuviais „Tautišką giesmę“. Susirinkusiuosius pasveikino Gadūnavo seniūnė Stasė Benikienė, Buožėnų kaimo bendruomenės pirmininkas Remigijus Puplauskas, savo eilėmis apie gimtąjį kraštą pradžiugino bendruomenės gyventoja Janina Simanauskienė. Susitikimo metu bendruomenei buvo pristatytas filmas „Vienas vardas - Lietuva“, skambėjo dainos apie Tėvynę.

21 valandą bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ir sugiedojo „Tautišką giesmę“. Vėliau į dangų buvo paleisti balti balandžiai, kurie simbolizavo tikėjimą gražia Lietuvos ateitimi, o pačių padaryti balandžiai su linkėjimais Lietuvai papuošė Buožėnų kaimo skverelį.