Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 09 18 Susitikimas su rašytoju, dramaturgu Edmundu Untuliu

2010 09 18 Susitikimas su rašytoju, dramaturgu Edmundu Untuliu

Š.m. rugsėjo mėn. 18d. Varnių seniūnijos salėje įvyko literatūrinė popietė – susitikimas su rašytoju, dramaturgu, teatro režisieriumi ir žurnalistu iš Skuodo Edmundu Untuliu. Svečias pristatė savo naujausius kūrinius: prisiminimų knygą apie V.Intą „Amžiaus portretai“, romaną „Žiogas šulinyje“ ir pasakų rinkinėlį (dideliems ir mažiems) „Karališki Saulės pokštai“.

Renginį organizavo Varnių miesto bibliotekos literatų būrelio “Lyra“ nariai (pirmininkas S.Genutis) ir Varnių Senolių bendruomenė (pirmininkė D. Šarpnickienė), aktyviai talkinant Varnių seniūnijos soc. skyriaus darbuotojai D.Balkauskienei ir Varnių filialo darbuotojoms V.Krenciuvienei bei E.Dauskurtienei.

S. GENUTIS