Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 02 23 Viešųjų bibliotekų darbas įvertintas apdovanojimu

2011 02 23 Viešųjų bibliotekų darbas įvertintas apdovanojimu

Gerbiami bibliotekininkai,

Norime pasidžiaugti, jog vasario 23 d., trečiadienį, Lietuvos Respublikos Seime vykusios judėjimo „Aš Lietuvai“ konferencijos „e.Demokratija: įvesti“ metu, projektas „Bibliotekos pažangai“ nugalėjo nominacijoje „e.Pasiekimas: Populiarinimas ir vartojimo augimas“. Džiaugiamės, kad viešųjų bibliotekų ir projekto „Bibliotekos pažangai“ bendras darbas nelieka nepastebėtas. Be JŪSŲ paramos ir įsitraukimo į projekto veiklas, nebūtų ir šio apdovanojimo. Projekto „Bibliotekos pažangai“ įgyvendinimo grupės nariai dėkoja Jums už jūsų sunkų triūsą.

Taip pat, toje pačioje kategorijoje buvo nominuotas ir socialinis interneto tinklas Facebook – už tai, kad į vieną tinklą sujungė pusę Lietuvos interneto vartotojų, ir elektroninę kartų atskirtį mažinantis projektas „Langas į ateitį“. Iš viso, konferencijos metu „e.Demokratija: įvesti“ buvo apdovanoti laimėtojai penkiose kategorijose:
-„e.Pasiekimas: Didžiausia pridėtinė vertė“
- „e.Pasiekimas: Geriausia komanda“
- „e.Pasiekimas: Geriausia pilietinė iniciatyva“
-„e.Pasiekimas: Populiarinimas ir vartojimo augimas“
-„e.Pasiekimas: Nacionalinė strateginė inovacija“

Projekto „Bibliotekos pažangai“ įgyvendinimo grupės nariai