Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 09 23 Telšių rajono bibliotekininkų seminaras

2011 09 23 Telšių rajono bibliotekininkų seminaras

Šių metų rugsėjo mėnesio pabaigoje įvyko bibliotekininkų seminaras, kuriame buvo apibendrinta viešosios bibliotekos administracijos kompleksinė išvyka po Telšių rajono bibliotekas. Degaičių, Gadūnavo, Buožėnų, Kirklių, Rainių, Žarėnų, Lauko Sodos filialų darbuotojai buvo paminėti kaip gerai tvarkantys bibliotekinės veiklos dokumentaciją, kalbėta apie vartotojų perregistravimo bei fondo tvarkymo, darbo laiko problemas. Seminaro dalyviams buvo pateikta ir pakomentuota vaizdinė medžiaga apie rajono bibliotekų veiklą bei pademonstruotas filmukas „Turgaus aikštė prie Telšės“, bylojantis Telšių senamiesčio dalies istoriją netradicinėmis priemonėmis.
Direktorė V. Černiauskienė pasidalino įspūdžiais iš Palangoje vykusio miestų ir rajonų bibliotekų direktorių seminaro ,,Bibliotekų darbo organizavimo naujovės“ ir palinkėjo gražiais darbais sutikti Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos 90 metų jubiliejų.
Direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė