Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 12 08 Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, poeto Antano A. Jonyno kūrybos vakarai

2011 m. gruodžio 8 d. vyko Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, poeto Antano A. Jonyno kūrybos vakarai Žemaitės gimnazijoje, Biržuvėnų dvare bei Menų inkubatoriuje.

Vakaruose poeto kūrybą skaitė Šiaulių Dramos teatro aktorius Sigitas Jokubauskas. Geras eilėraštis, raiškus žodis padėjo užsimegzti dialogui tarp poeto ir skaitytojo. Antanas A.Jonynas atsakė į poezijos mylėtojų klausimus, svečiai aplankė Vytauto Mačernio klasę, pasidžiaugė puikiais, gabiais gimnazistais.

Nuoširdi svečių draugystė užsimezgė su Biržuvėnų kaimo bendruomene. Puikią vakaro nuotaiką kūrė Luokės muzikos mokyklos moksleivė Monika Bakšanskaitė ir jos fortepijono mokytoja Alisa Dauskortienė.

Menų inkubatoriuje poezijos gerbėjams ir svečiams muzikinę programą padovanojo ,,Lietuvos talentai“ dalyvis Marius Petrauskas.

Virginija Černiauskienė