Į Pradžią » ... » 2013 » Akcija "Skaityk bibliotekoje" Telšių miesto senjorams

Akcija "Skaityk bibliotekoje" Telšių miesto senjorams

Telšių miesto senjorams įteikti skaitytojų bilietai.

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos kolektyvas pradėjo 2013 metus su gražia akcija ,,Skaityk bibliotekoje" Telšių miesto senjorams. Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai" Telšių skyriaus 10 narių buvo šventiškai įregistruoti bibliotekoje, padovanotos užrašinės, įteikti nemokamai skaitytojų bilietai, pademonstruotas filmas ,, Biblioteka šiandien". Telšių miesto senjorų sambūrio pirmininkas Ričardas Kundrotas bei pavaduotoja Paulina Tilvikienė nuoširdžiai padėkojo bibliotekos darbuotojoms ir kvietė bendradarbiauti organizuojant įvairius renginius bei aptariant perskaitytas knygas. Bibliotekos direktorė V. Černiauskienė įteikę skaitytojų bilietus šiems senjorams: Feliksui Ulinskui, Gabrielei Jonušienei, Elenai Ročienei, Onai Ališauskienei, Aleksandrai Armalienei, Irenai Butkevičienei, Aldonai Šiaulienei, Danutei Pakalnienei, Nadei Zykienei, Uršulei Petrulienei.

Direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė