Į Pradžią » ... » 2013 » Gamta – sveikatos šaltinis

Gamta – sveikatos šaltinis

2013 m. paskelbti Sveikatos metais. Ta proga vasario 13 d. Buožėnų bibliotekos lankytojai buvo pakviesti į paskaitą „Kaulų, sąnarių, stuburo ir širdies bei kraujagyslių ligų sutrikimai". Ją skaitė Šiaulių natūraliosios medicinos sveikatos centro skyriaus vedėja Rasa Skiragienė.

Susirinkusiems buvo kalbama apie osteoporozę, osteartritą, išvaržas, radikulitą, reumatoidinį artritą, kraujotakos sutrikimus. Anot lektorės „Žmonės mėgsta visas ligas gydyti sintetiniais vaistais, bet užmiršo pagrindinį vaistą – gamtą. Gi vaistiniai augalai buvo pirmieji natūralūs vaistai žmonijos istorijoje". Viešnia pasakojo apie vaistažoles, jų vartojimą, pateikė daug receptų, kaip reikia gydytis natūraliai, papasakojo apie geriamojo vandens naudojimą ir naudą.

Buožėnų filialo bibliotekininkė Asta Zaveckytė