Į Pradžią » ... » 2013 » Metų knygos poezijos grupės rinkimai Kaunatavos bibliotekoje

Metų knygos poezijos grupės rinkimai Kaunatavos bibliotekoje

Kartu su prasidedančia Knygų muge Vilniuje, Kaunatavos bibliotekoje vyko metų knygos poezijos grupėje rinkimų apibendrinimas. Knygas pristatė poete Sigita Ieva Naglienė. Ji aptarė kiekvienos knygos turinį, rašymo forma, trumpai supažindino su poeto biografija. Pašnekesys vyko be galo šiltai ir net pasibaigus jam, skaitytojai dar ilgai diskutavo apie poeziją, autorius, pasidžiaugė kad pirmą kartą renkamas ir poezijos knygų penketukas ir kad jam pateiktos penkios 2012 m. išleistos knygos. Nors Kaunatavos bibliotekos skaitytojai išbalsavo už Aido Marčėno knygą „Ištrupėjusios erdvės", o Metų knygos titulą pelnė Rimvydas Stankevičius knyga „Ryšys su vadaviete", kartu praleistas laikas suteikė daug malonių akimirkų ir atradimų.