Į Pradžią » ... » 2013 » Apie Gėrį, sustingusį laiką, kupiškėno atsiminimus

Apie Gėrį, sustingusį laiką, kupiškėno atsiminimus

Adolfina Varnelienė

Virginijus Bielskis, kūrybingas Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narys iš Panakčio kaimo netoli Varnių, šiemet išleido dešimtąją dramų-apysakų žanrų kūrinį. Autorius padovanojo bibliotekos skaitytojams telšiškiams keturias savo dramas ir apysakas.

Adolfina Varnelienė, Telšių rajono literatų klubo „Šatrija" vadovė, vis parūpina telšiškių poetų kūrybos knygelių. Šiais, tarmių metais, ypač džiaugiamės jos dovanotais Povilo Zulono „Atsiminimais" (su DVD skaitmeniniais priedais) iš „Kupiškėnų bibliotekos" serijos.

Žemaitijos unikali, lankytojų pamėgta vieta – Lopaičių piliakalnis ir jo apylinkės. Įdomu, kad vos už penkiolikos kilometrų nuo Lopaičių A. Butrimo rasta Donkalnio žynio kapavietė, kurios amžius 9 tūkst. metų. Rietavo miškų urėdijos prieš penkis metus išleistą pažintinį leidinį padovanojo kolega Gediminas Petrulis.

Julita Švėgždavičienė, skyriaus vedėja