Į Pradžią » ... » 2013 » Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2013

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2013

Lapkričio 11–17 d. vyks tradicinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Šiaurietiška šviesos ir knygos šventė Lietuvoje rengiama šešioliktą kartą. Bibliotekų savaitės renginiai primena mums senąją pasakojimų tradiciją, suteikia progos vaikams ir suaugusiems susipažinti su Šiaurės šalių literatūros lobiais, kviečianti tamsiais vėlyvo rudens vakarais susiburti ir drauge persikelti į magišką knygų pasaulį.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės tema – „ŽIEMA ŠIAURĖJE“.

Šiame projekte dalyvauja Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius ir filialai.

Šviesos ir žodžio šventė – kūrinio skaitymas balsu – vyks lapkričio 11 d., pirmąją projekto dieną. Vaikams skirtas renginys vyks 10 val.. Telšių kultūros centro vaikų ir jaunimo saviraiškos studijos „Entuziastai“ nariai skaitys Ingos Borg knygą „Žiema su Plupu“.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Daugiau informacijos: www.norden.lt

Renginių programa:

• 11 d. 10 val. „Šviesos ir žodžio šventė“: ištraukos skaitymas mažiesiems iš Ingos Borg knygelės „Žiema su Plupu". Žemaitės teatro fojė. Skaito Telšių kultūros centro vaikų ir jaunimo saviraiškos studijos „Entuziastai“ nariai (vadovė Giedrė Kavaliauskaitė-Butkė).
  • 11 – 16 d. Telšių dailės mokyklos ir l/d „Berželis“ vaikų piešinių paroda – konkursas „Žiema ir aš“. Vaikų literatūros skyriuje.
  • 11 – 16 d. l/d „Saulutės“ vaikų piešinių paroda „Piešiu žiemą“. Telšių miesto filiale Nr. 1. (Dariaus ir Girėno g. 4, Telšiai).
  • 11 – 16 d. spaudinių paroda „Šiaurės šalių literatūra“ Telšių miesto filiale Nr.1.
  • 14 d. 12 val. Viktorina 1 – 4 kl. vaikams „Ką aš žinau apie Šiaurę“ Telšių miesto filiale Nr. 1.
  • 15 d. 10.30 val. Susitikimas su vaikų poete Zita Gaižauskaite. Žemaitės teatro kolonų salėje. Savaitės užbaigimas.