Į Pradžią » ... » 2013 » Paroda „Mano angele..“

Paroda „Mano angele..“

Vaikų bibliotekoje nusileido angelai. Nešdami šventinį džiaugsmą, gerą nuotaiką, jie nutūpė ant sienų ir langų, savo spalvingumu puošdami biblioteką. Angelai mene, Angelai sapne, jūros, ežerų, gyvūnų ir gėlių Angelai, Angelai mūsų širdyse... Visi mes turime savo angelą. Gal būt jūsiškis laukia šitoje parodoje. Angelais vaikų literatūros skyrių papuošė Telšių Dailės mokyklos moksleiviai vadovaujami mokytojos Vaidos Šepikaitės. Angelai dangiškos būtybės, turinčios tiek dieviškų tiek žmogiškų bruožų. Jie tarsi tarpininkai tarp žemės ir dangaus, nešantys ramybę, saugantis mus, globėjiški. Parodos angelai įvairūs savo forma, paskirtimi. Ryškus koloritas, kuriame dominuoja žemės tonai. Vaikai savaip interpretuoja ir pačių angelų vaizdavimą, žaidžia angelų pavidalais - tapo valiūkiškus, spalvingus, kuria linksmą nerūpestingą nuotaiką.

Daugelis mūsų esame girdėję sakant: „Šviesus kaip angelas“, „Jis angeliško grožio“, „Tas žmogus tikras angelas“, „Tu mano angelėli“. Taip sakoma apie labai mielus ir gerus žmones, tad parodos tema visiems maloni. Aplankyti parodėlę galima bus iki sausio 6 dienos, o norintys ekspoziciją galės papildyti savo paties nupieštu, nutapytu ar kitaip sukurtu angelu.

Rūta Svickienė