Į Pradžią » ... » 2014 » Kvietimas: Mokytojo dvasios šviesa

Kvietimas: Mokytojo dvasios šviesa

LNB Bukeliene

Maloniai kviečiame Jus 2014 m. rugsėjo 30 d. (antradienį), 15 val. dalyvauti atminimo vakare "Mokytojo dvasios šviesa", skirtą literatūros kritikės, profesorės Elenos Nijolės Bukelienės 80-osioms gimimo metinėms.
Laukiame Jūsų Viešvėnų pusiasalyje.

ORGANIZATORIUS

Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka ir Viešvėnų filialas
Telefonas pasiteiravimui 8(444)68034, mob. 868685167

PROJEKTO RĖMĖJAI

Telšių rajono savivaldybė,
Viešvėnų bendruomenė,
verslininkas Alfredas Vaitkevičius,
verslininkė Birutė Lekavičiūtė

PROGRAMOJE

14.00-15.00 Dalyvių registracija. Kava

15.00-15.30 Sveikinimo žodis

Telšių rajono savivaldybės Meras Vytautas Kleiva,
švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė,
Viešvėnų seniūnas Petras Varnelis,
Viešvėnų Švc. Trejybės bažnyčios klebonas Renatas Liuberskis

15.30-16.00 Virtualios parodos ,,Man mieliausias švietėjiškas darbas",skirtos literatūros tyrinėtojos, kritikės, profesorės Elenos Bukelienės 80-osioms gimimo metinėms, pristatymas.

Pristato Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ryšių su visuomene skyriaus darbuotojas Darius Gudelis.

16.00-17.00 Atsiminimai apie profesorę Eleną Bukelienę.

Atsiminimais dalijasi Rūta Svilienė, Marius Bukelis, Vytautas V. Landsbergis, Gabrielis Landsbergis, Kęstutis Urba, kunigas Julius Sasnauskas, Aldona Kruševičiūtė, Mečys Laurinkus, Giedrė Kmitienė, Ilona Valentė, Irena Daubarienė, Juozas Šalaševičius, Rimantas Lapinskas, kraštiečiai ir kiti.

Vakare dalyvaus aktorė Irena Plaušinaitytė, dainų atlikėjas Vytautas V. Landsbergis.

Vakarą ves Kultūros centro vaikų ir jaunimo grupė ,,Entuziastai" (režisierė Giedrė Kavaliauskaitė).

Pageidaujame aprangoje turėti baltą detalę.