Į Pradžią » ... » 2014 » Palydint metus aptarti veiklos rezultatai

Palydint metus aptarti veiklos rezultatai

Gruodžio 30 d. bibliotekininkai linksmai buriavosi salėje, direktorė V. Černiauskienė apžvelgė metų rezultatus ir įteikė linksmas metų nominacijas labiausiai pasižymėjusiems darbuotojams įvairiose veiklose metų bėgyje. Viešvėnų seniūnijos bibliotekininkai palinkėjo 2015 metais nebūti per daug užsispyrusiems, o Varnių seniūnijos darbuotojai net eilėmis apibūdino atskirų bibliotekininkų portretus. Linksmoje aplinkoje buvo įteiktos metų „Bitės", „Figaro", „Bibliomūšio mušeikos", „Pelėdos", „Lobistės", „Mecenatės", „Nerimo" ir kitos nominacijos, padėkota bibliomūšio „Telše" bei Telšių „Bibliotekos pažangos 2" komandoms. Vietos profsąjungos atstovė J. Švėgždavičienė įteikė dovanėles, o Telšių bibliotekininkų draugijos pirmininkė G. Kačinskienė pažadėjo organizuoti pažintinę ekskursiją. Kadangi LR Seimas 2016-uosius paskelbė Bibliotekų metais, tai nutarta, kad 2015 metai bus sėkmingų pokyčių metai.

Nuotraukos Vilijos Jocienės

Direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė