Į Pradžią » ... » 2015 » Vembūtuose paminėtos J.Žemaitės 170-osios gimimo metinės

Vembūtuose paminėtos J.Žemaitės 170-osios gimimo metinės

Telšių K.Praniauskaitės Vembūtų filialo bibliotekininkė Daiva Bagočienė sukvietė Vembūtų gyventojus į bendruomenės salę paminėti rašytojos J.Žemaitės 170-ąsias gimimo metines ir pasižiūrėti J.Žemaitės komediją "Trys mylimos".

Garsios rašytojos J.Žemaitės metines minime todėl Vembūtuose,kad nemažai laiko jinai praleido mūsų Viešvėnų seniūnijoje, Šėmų kaime.Turėdama laisvo laiko ji skaitė knygas,net pati pradėjo rašyti eilėraščius.Vėliau rašė apsakymus,apysakas,pjeses.Taip parašė marti, trys mylimos.Toje vietoje Šėmuose kur gyveno garsi rašytoja J.Žemaitė yra pastatytas paminklinis akmuo.Bibliotekininkė ten pamerkė ir pasodino gėlių. Vembūtų gyventojai pamatė komediją'' Trys mylimos'' suvaidintą Telšių Žemaitės dramos aktorių.

Vembūtų filialo vyr.bibliotekininkė Daiva Bagočienė