Į Pradžią » ... » 2015 » Renginys M. K. Čiurlionio 140-osioms gimimo metinėms atminti Janapolėje.

Renginys M. K. Čiurlionio 140-osioms gimimo metinėms atminti Janapolėje.

Janapolės pagrindinės mokyklos salėje vyko renginys skirtas M. K. Čiurlionio 140-osioms gimimo metinėms atminti. Literatūrinė – muzikinė popietė prasidėjo Juozo Šileikos sukurtu eilėraščiu „Čiurlionis". Popietę tęsė svečiai iš Kaunatavos pagrindinės mokyklos. Kaunataviškiai parodė literatūrinę kompoziciją, skaitė pranešimus apie M. K. Čiurlionio kūrybą, dailę apie jo asmeninį gyvenimą. Dainavo, demonstravo atsivežtus paveikslus. Baigiantis popietei visi žiūrovai buvo pakvieti piešti pagal Čiurlionio muziką.

M. K. Čiurlionis nepaprastas žmogus ir netradicinis kūrėjas, jo neprisiminti, nepagerbti turbūt neįmanoma.

Bibliotekininkė Aušra Ubartienė