Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Į Pradžią » Apie projektą

Apie projektą

Kraštiečių Galerija

- tai virtuali žymių, nusipelniusių Telšių kraštui asmenybių ir jų gerųjų darbų atminimo puoselėjimo erdvė. Ją kurti kviečiami visi kraštiečiai, gyvenantys čia, Telšiuose, ir kitur. Todėl kuriama Kraštiečių Galerija tikimės bus nuolat atsinaujinanti ir pasipildanti.
- jos struktūra ir pateikimo būdai gali kisti. Tai sąlygota nuolat kintančių naujųjų technologijų, atsirandančių naujų galimybių, naujos pažangos bibliotekų veikloje.
- Galerijos Biografijų žinyno dalyje siekiame pateikti kuo daugiau personalijų, savo gyvenimu ir veikla susietų su mūsų gimtuoju kraštu – Telšių rajonu. Tikimės, kad tai pasitarnaus kaip gidas Kraštiečių Galerijos kūrėjams.
- įdomiausia Galerijos dalis – skaitmeniniai pasakojimai apie kraštiečius. Tai trumpi filmukai apie žymų asmenį.
- Bibliotekos Bibliografinio aptarnavimo skyrius talkina dalyvaujantiems Kraštiečių Galerijos kūrime pasiūlydami informaciją, skanavimo paslaugą, priemones filmukų kūrimui ir montavimui, įkėlimui į svetaines.
2016 m. projektą „Nuo rankraštinės knygos iki skaitmeninio pasakojimo (+ Gidas kraštiečių galerijai kurti), kuris ir pradėjo Kraštiečių Galerijos kūrimą parėmė Lietuvos kultūros Taryba ir Telšių rajono savivaldybė. Projekto vadovė (Julita Švėgždavičienė).

Apie Kraštiečių Galerijos atidarymą galima paskaityti, pažiūrėti nuotraukas:
Link: http://www.kulturossostine2016.lt/krastieciu-galerijoje-zymiausi-telsiskiai

trslkt

 
Savanoris bibliotekoje