Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Jo Šventenybė Dalai Lama apie pasaulį

Jo Šventenybė Dalai Lama apie pasaulį

Knyga, kviečianti pakeisti pasaulį.
"Empatija yra žmonių sambūvio pagrindas. Mano įsitikinimu, žmonijos raida priklauso nuo bendravimo, o ne nuo konkurencijos. Šitai įrodyta ir moksliškai. Turime suprasti, kad žmonija – viena didelė šeima. Fiziškai, dvasiškai ir emociškai visi esame broliai ir seserys. Tačiau vis dar per daug dėmesio teikiame ne bendrumui, o skirtumams, nors visi taip pat gimstame ir taip pat mirštame."
(Jo Šventenybė Dalai Lama).
Naujoje Tibeto dvasinio lyderio knygoje, jau tapusioje tarptautiniu bestseleriu, aprašomi pasaulio keliai į vienybę, paliečiamos skaudžios aktualios temos – aktyvėjantis nacionalizmas, mintis apie pasaulio vienybę paneigiantis naujo JAV prezidento šūkis „Pirmiausia – Amerika!“, pabėgėlių krizė, klimato kaita, materializmas, taip pat meditacija, visuomenės moralė ir net neurologija.
„Vis aiškiau matau, – sako Nobelio taikos premijos laureatas, – kad mūsų dvasinė gerovė priklauso nuo žmogiškos prigimties, nuo bendrų prigimtinių bruožų – gerumo, atjautos ir globėjiškumo.“