Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Tai ne visada depresija

Tai ne visada depresija

Autorė: Hilary Jacobs Hendel

Kiekvienam žmogui nepaprastai naudinga geriau suprasti jausmus, kad galėtų lengviau susidoroti su šiuolaikinio gyvenimo iššūkiais. Jausmų poveikio mūsų protui ir kūnui supratimas padeda užkirsti kelią nerimui ir depresijai, be to, atveria patikrintą ir moksliniais tyrimais grįstą kelią sveikimo link. Jausmai – tai neuroplastiškumo katalizatorius, leidžiantis smegenims persiprogramuoti teigiama linkme.
Knygoje „Tai ne visada depresija" Hilary Jacobs Hendel dalijasi itin naudingu metodu – Pokyčių trikampiu, padedančiu išsikapanoti iš pasimetimo būsenos ir pažinti bei valdyti savo jausmus. Šie puslapiai skirti tiek kiekvienam skaitytojui, tiek pagalbą teikiantiems profesionalams, kuriems svarbu suprasti:

• kodėl visi jausmai – net ir tie, kurie sukelia daugiausia skausmo, – yra vertingi;
• kaip aptikti jausmus ir gynybinius mechanizmus, kuriais nuo jų saugomės;
• kaip prisikasti prie nerimo – labiausiai paplitusio šių laikų psichikos sutrikimo – ištakų;
• kaip atjausti tą vaiką, kuriuo kadaise buvote, ir suaugusį, kuriuo esate dabar.