Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Baltai raudonai baltai: šiuolaikinės baltarusių poezijos antologija

Baltai raudonai baltai: šiuolaikinės baltarusių poezijos antologija

Sudarė: Marius Burokas ir Vytas Dekšnys

baltai raudonai baltaiNet poezija, kuri šiandien vadinama vienu žodžiu – „protesto", šiame rinkinyje labai skirtinga, tai priklauso nuo autoriaus balso ir charakterio. Įdėmiai perskaičius, čia nesunku rasti „vienos mokyklos" poetų, galima net pastebėti tam tikrą „sąšauką". Bet yra čia ir autorių vienišių, atliekančių savo partiją, galbūt net nelabai besitikinčių publikos pritarimo. Esama autorių, kurie tyliai kalbasi patys su savimi ir tarsi apie savus dalykus, o yra tribūnų, kuriems atsiskleisti reikalingos scenos ir aikštės", – poetė, žurnalistė Sabina Brilo.

Antologijoje „Baltai raudonai baltai" publikuojama 20 baltarusių autorių kūryba.