Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Šugarka. Pabaigos knyga

Šugarka. Pabaigos knyga

Autorė: Loreta Stonkutė

sugarka pabaigos knygaŠugarka. Pabaigos knyga" yra paskutinė istorija apie Žuvų eros pabaigą. Tai romanas, bet kartu ir vadovėlis, kuris įveda į nepaprastą kabalistinę Dievo vardų misteriją. Garsas / raidė turi ypatingą galią. Knygoje pateikiami raktai, kaip ta galia naudotis, nors, žinoma, ne atviru tekstu. Pasinaudoti galės tik praktikuojantys tai, ką praktikavo knygos herojai.

2021 metų vasarą su 105 žmonėmis išbandėme metodą, kuris veikia tobulai. Kaip? Sujungia su aukštesne sąmone, kuri realiais ženklais pradeda bendrauti su praktikuojančiu žmogumi. Knygoje teorija įvilkta į meilės istoriją, kurią geriau suprasite, jei skaitėte romanus „Sanna. Pradžios knyga" ir „Azahielle".

Romanas daugiasluoksnis, kaip ir pats gyvenimas, kaip ir pati visata. Kaip asmenybės polifonija. Tai romanas su dideliais namų darbais...