Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Meilė ir paslaptys. Ciklo „Nedorėlių taisyklės“ 2-oji knyga

Meilė ir paslaptys. Ciklo „Nedorėlių taisyklės“ 2-oji knyga

Autorė: Sarah MacLean

meile ir paslaptys ciklo nedoreliu taisykles 2 ojiLedi Filipa Marberi yra... keistuolė.

Talentinga markizo duktė labiau mėgsta knygas negu pasilinksminimus, jai labiau rūpi mokslas negu aukštuomenės pokyliai, o eksperimentai – labiau negu meilė. Ji ruošiasi ištekėti už primityvoko sužadėtinio ir ramiai praleisti gyvenimą su šunimis ir savo moksliniais tyrimais. Bet pirmiausia Pipa nusprendžia per dvi savaites iki tuoktuvių patirti visa kita – per keturiolika dienų pažinti jaudinančias gyvenimo paslaptis.

Jai reikia... nenaudėlio.

Pipai reikia Kroso, protingo ir santūraus prašmatniausių Londono lošimo namų dalininko, garsėjančio rūpestingai susikurta nedorėlio reputacija. Bet kai Pipa, siekdama mokslinio pažinimo be emocijų, drąsiai jam pasisiūlo, ji sudrebina tvirtą pagrindą jam po kojomis. Nenaudėlis ne toks, kaip atrodo, tad reikia didžiulių valios pastangų atsispirti ir neduoti ledi daugiau, nei ji įsivaizduoja galinti gauti.