Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Šarkos dūdelė

Šarkos dūdelė

Autorė: Regina Bočkienė

sarkos dudele Muzikinis bendravimas su vaikais teikia ne tik gerą nuotaiką, bet ir įkvepia naujus kūrybinius ieškojimus ir atradimus.

Šarkos dūdelė“ – naujas autorinių dainelių vaikams rinkinys. Jame 17 įvairios tematikos kūrinėlių su instrumentiniu pritarimu kasdieninei ikimokyklinio amžiaus vaikų muzikinei veiklai ir šventiniams renginiams.

Dainelės nesudėtingos melodine slinktimi, ritmine raiška, lengvai įsimenamos, atitinka vaikų balso diapazoną, jų suvokimo ir atlikimo galimybes. Kūrinėliams patogu pritarti vaikiškais muzikos instrumentais, pritaikyti imitacinio pobūdžio ratelių judesius. Dainelių literatūrinis tekstas vaikams lengvai suvokiamas, atspindi gerai pažįstamą aplinką.

Rinkinyje rasite kūrinėlių ir patiems mažiausiems, ir kiek paūgėjusiems dainininkams, taip pat ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams.

Sėkmės visiems dainelių atlikėjams ir jų mokytojams!

Tegul „Šarkos dūdelė“ džiugina jus skambiomis melodijomis! Autorė