Slieko pasaka

Autorius: Rimantas Černiauskas

slieko pasakaVaikams nuo 9 metų.

Kitą kartą vaikai buvo geri ir paklusnūs, o mokytojai neklaužados ir tinginiai. Kai vaikai ir sliekai atskubėdavo į pamokas skaityti, rašyti ir skaičiuoti mediniais pagaliukais, mokytojai pasislėpdavo direktoriaus kabinete ir tingėdavo juos mokyti.

Ar girdėjot? SENSACIJA!

Mokytojams vaikai įgriso iki gyvo kaulo! Susirinkę direktoriaus kabinete jie nutaria – GERIAUSIA MOKYKLOJE, KAI NĖRA VAIKŲ. Be jų ramiau ir švariau, niekas nebėgioja, nekelia dulkių, nereikia vėdinti klasių. Mokytojai padarys viską, kad daugiau mokykloje nepasirodytų nė vienas mokinys. Nei vaikas. Nei sliekas. Net voras.

Spęs spąstus, kas duobes, užsibarikaduos mokykloje. Mokytojams fantazijos netrūksta, bet... ar jiems pavyks kaip nors sustabdyti žinių ištroškusius vaikus ir sliekus?

Tai labai juokinga ir šmaikšti istorija, kurią bent vieną dieną tikrovėje patirti norėtų kiekvienas mokinys!

Slieko pasaka“:

• žaisminga, sukeistą pasaulį vaizduojanti istorija ugdo empatiją, skatina vaikus pagalvoti, kaip kartais jaučiasi mokytojai;

• puikiai tinka vaikams, vengiantiems skaityti. Knygoje daug humoro, kurioziškų nutikimų, smagus pasakojimas kaipmat įtrauks į knygos pasaulį;

• skaitytojų išrinkta geriausia 2007 m. knyga vaikams;

• knyga įtraukta į 100 reikšmingiausių lietuvių autorių knygų vaikams sąrašą;

• ugdo literatūrinį skonį, vaizduotę ir humoro jausmą;

• knyga rekomenduojama 4-ai klasei.