Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Gyvas vabzdžių pasaulis

Gyvas vabzdžių pasaulis

Autorius: Selemonas Paltanavičius

gyvas vabzdziu pasaulisKnyga skirta vaikams nuo 7 metų ir visai šeimai.

Vabzdžių pasaulis nepaprastai gausus ir įvairus – tik pagalvok, jie sudaro nuo 75 iki 80 proc. visos gyvūnijos įvairovės ir kasmet atrandama vis naujų rūšių! O dabar apsidairyk, kad ir kur pasisuksi, visur jų aptiksi: miniatiūrinių ir gerokai didesnių; vos pastebimų, keistokos išvaizdos ir tikrų ryškiaspalvių gražuolių; tylių ir zyziančių, zvimbiančių, kartais net įkyrių. Jie įsikuria netikėčiausiose vietose, moka statyti puikius namus ir teikia didžiulę naudą visai gamtai ir mums, žmonėms.

Gamtininkas Selemonas Paltanavičius kviečia į pažintinę kelionę patyrinėti spalvingo ir įdomaus vabzdžių pasaulio. Kaip jie mato ir girdi? Kaip gyvena ir kuo minta? Kas jiems būdinga? Ką daryti, kad juos apsaugotume?

Knyga „Gyvas vabzdžių pasaulis“:

• supažindina su pagrindinėmis vabzdžių rūšimis, jų biologija ir įdomybėmis;

• skatina atsakingai elgtis su gamta, ją tausoti ir pateikia patarimų, kaip pasirūpinti dėl žmogaus veiklos nykstančiomis vabzdžių rūšims;

• ši knyga kartu yra ir fotoalbumas, kuriame gausu autoriaus, mėgstančio fotografuoti gamtą, nuotraukų.