Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Seklė Dotė. Visiškai slapta užduotis!

Seklė Dotė. Visiškai slapta užduotis!

Autorė: Clara Vulliamy

sekle dote visiskai slapta uzduotisSusipažinkite su Dorote Konstansa Mei Luiza – arba Dote, kaip ji mėgsta prisistatyti.

Dotei patinka rūgščiausio skonio obuoliniai ledinukai, ji moka greitai bėgti ir SPRĘSTI GALVOSŪKIUS! Ji turi nepaprastą šunį Maklaskį ir mėgsta narplioti paslaptingas istorijas.

Kai paaiškėja, kad kažkas ketina sugriauti mokyklos talentų šou, Dotė pasiryžta išsiaiškinti, kas ir kodėl! Be to, namuose ima dingti daiktai... Seklei Dotei darbo tikrai nepritrūks.

Seklė Dotė. Visiškai slapta užduotis!“:

• vaikams nuo 6 metų;

• pagrindinė veikėja – energinga mergaitė, kovojanti dėl teisybės ir norinti padėti kitiems;

• skatina gerumą, nesavanaudiškumą, draugiškumą;

• patiks vaikams, mėgstantiems mokyklinius komiksus;

• gausiai iliustruota, smagi ir nesudėtingai parašyta knyga puikiai tiks vaikams, pradedantiems skaityti ilgesnius tekstus savarankiškai.