Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Į Pradžią » Apie mus » INFORMACINIŲ IŠTEKLIŲ FORMAVIMO SKYRIUS

INFORMACINIŲ IŠTEKLIŲ FORMAVIMO SKYRIUS

Skyriaus veikla

Komplektuojamos knygos, garso, vaizdo, kompiuteriniai ir kiti dokumentai visiems Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos skyriams ir filialams. Universalaus profilio dokumentai, atsižvelgiant į gyventojų reikmes, užsakomi pagal Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Bibliografijos ir knygotyros centro leidžiamą ,,Ekspresinformaciją", bei bendradarbiaujant tiesiogiai su leidyklomis.
Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija kasmet iš valstybės biudžeto numatyta tvarka skiria lėšų fondų komplektavimui. Šios lėšos yra panaudojamos knygų ir kitų dokumentų pirkimui iš pagrindinių bibliotekos tiekėjų.
Nemažą įsigytų leidinių dalį sudaro sudaro dovanotos arba kaip parama gautos knygos.
Užsakomi periodiniai leidiniai visiems Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos skyriams ir padaliniams. Periodinių leidinių įsigijimui pinigus skiria rajono savivaldybė.
Apskaitomi, sisteminami ir tvarkomi gaunami dokumentai, jie paskirstomi viešosios bibliotekos skyriams ir filialams.
Organizuojama bibliotekos katalogų sistema, nuo 2002 m. kuriamas Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos kompiuterinis katalogas , šio katalogo bibliografiniai įrašai pateikiami LIBIS suvestiniam katalogui .

Nuotraukos

 
Savanoris bibliotekoje