Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Į Pradžią » Kaip tapti skaitytoju

Kaip tapti skaitytoju

Bibliotekos skaitytojais gali tapti visi Lietuvos Respublikos piliečiai ir svečiai nepriklausomai nuo amžiaus.

Kaip tapti skaitytoju?

Asmenys, norintys naudotis bibliotekos ištekliais ir paslaugomis, privalo joje užsiregistruoti ir įsigyti skaitytojo pažymėjimą. Bibliotekoje naudojamas LIBIS (Lietuvos integralios bibliotekų sistemos) skaitytojo pažymėjimas. LIBIS skaitytojo pažymėjimai (išduodami neterminuotai) galioja visose LIBIS skaitytojų aptarnavimo posistemį įdiegusiose bibliotekose.

Skaitytojo pažymėjimo kaina - 2,00 €.

Vaikams iki 14 metų – 1,00 €.

Vartotojai, įsigiję LIBIS skaitytojo pažymėjimą kitose bibliotekose, privalo Bibliotekoje tik užsiregistruoti. Kito pažymėjimo įsigyti ir mokėti už registraciją nereikia.

Skaitytojai registruojami abonmente , vaikų literatūros skyriuje, miesto filialuose. Registruojantis reikia:

1. Pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę, arba kitą dokumentą su asmens duomenimis ir nuotrauka).

2. Vaikai iki 14 metų registruojami pateikus vaiko pasą arba gimimo liudijimą kartu su moksleivio pažymėjimu. Biblioteka atsako už duomenų saugumą.

3. Susipažinti su Skaitytojų aptarnavimo tvarka.

4. Jei esate ne mūsų rajono gyventojas, už dokumentų skolinimą į namus imamas piniginis užstatas, kuris grąžinamas atsiskaičius su biblioteka.

5. Naudojimasis biblioteka yra nemokamas. Mokestis imamas tik už papildomas paslaugas, kurios įtrauktos į Kultūros ministerijos „Mokamų paslaugų sąrašą". Telšių viešosios bibliotekos teikiamų paslaugų kainas tvirtina Telšių rajono savivaldybės taryba.

 
Savanoris bibliotekoje