Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Kvartalo karalienė

Kvartalo karalienė

Autorė: Jane Fallon

kvartalo karalieneSveiki atvykę į aklagatvį – įstabių, rūmams prilygstančių namų kvartalą, kuriame įsitvirtinusi karaliauja dailioji Stela.

Būtent šioje gyvenvietėje mažytį butą išsinuomoja Laura – žlugus santuokai, ji dairosi ramybės ir nuošalumo. Deja, jos sumanymas čia įsikurti suerzina įtarią Stelą – kas, jei naujoji kaimynė nusižiūrės jos sužadėtinį Alą?

Kai Laura netyčia atkapsto didžiulę Alo paslaptį, tiek Stelos preciziškai subalansuotam pasaulėliui, tiek ir Lauros ateičiai staiga ima grėsti pavojus.

Pasiryžusios viską pastatyti ant kortos ir pamėginti pergudrauti Alą jo paties suregztame žaidime, šios dvi ką tik susipažinusios svetimos moterys sparčiai ima virsti geriausiomis draugėmis.

Bet ar Laura nebus užmiršusi, kad, bandant įplieksti atpildo ugnį, lengva nudegti pačiam?