Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Trys, du, vienas… Uždanga pakyla!

Trys, du, vienas… Uždanga pakyla!

Autorius: Dashiell Fernández

trys du vienas uzdanga pakyla6–9 metų vaikams.

TRYS, DU, VIENAS... UŽDANGA PAKYLA! Kviečiame į beprotiškiausią pasaulyje spektaklį!

Šiais metais vaikai mokykloje stato pjesę „Romeo ir Džuljeta“. Lukas, Karlosas ir Asimas atsisako vaidinti, nes jie jau per dideli. Bet Lukas, sužinojęs, kad pagrindinį vaidmenį atliks Klaudija, apsigalvoja. Gal jam pavyks slapta pabučiuoti savo meilę? Karlosas su Asimu galų gale taip pat sutinka vaidinti spektaklyje. Tačiau teatro genijai netikėtai išgirsta šį tą, kas sujaukia visus jų planus. Kuriam iš jų atiteks pagrindinis vaidmuo? Ir kas ką galiausiai pabučiuos? Tragedija neišvengiama!

Padūkėlių mokykla“:

• lavina humoro jausmą ir skatina išradingumą,

• įdomus ir linksmas siužetas žadina mažųjų norą skaityti,

• jaunieji skaitytojai susipažins su dramatišku spektakliu „Romeo ir Džuljeta“,

• moko, kokia svarbi yra draugystė.

Padūkėlių mokykla“ – mažųjų skaitytojų pamėgta linksma ir nuotaikinga rašytojos Dashiell Fernández knygų serija apie penkis išdykusius draugus, kurie nuolat įsivelia į keblias, bet labai smagias situacijas, iš kurių išsisuka suvieniję jėgas ir pasitelkę kūrybiškumą. „Trys, du, vienas... Uždanga pakyla!“ šeštoji serijos knyga, kurioje netrūks dramos!