Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Jonukas ir Grytutė. Vaidiname pasaką

Jonukas ir Grytutė. Vaidiname pasaką

jonukas ir grytute vaidiname pasakaPamokanti klasikinė pasaka atgyja! Žaislinė knyga su judančiais elementais atvers naujus džiaugsmingus skaitymo potyrius ir paskatins mažuosius tapti istorijų pasakotojais, aktoriais ir režisieriais!

Atsidūrę vieni miške, Jonukas ir Grytutė turi išmokti patys pasirūpinti savimi. Pamatę nuostabų pasakų namelį jie atsiduria piktos raganos spąstuose. Bet nėra to, ko negalėtų įveikti du gudrūs vaikai!

Jonukas ir Grytutė“:

• Moko patekus į sudėtingiausias situacijas nepasiduoti ir pasitelkti gudrumą.

• Moko suvokti gėrio ir blogio skirtį, kovoti prieš blogį, neteisybę ir siekti teisingumo.

• Skatina mylėti artimiausius žmones ir visada laikytis drauge.

• Interaktyvi knyga-teatras su iškarpomis bei išimamais elementais dovanos naują skaitymo patirtį ir padės lavinti mažųjų kūrybingumą, kalbą, minčių raišką.