Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Pedingtonas darbuojasi

Pedingtonas darbuojasi

Autorius: Michael Bond

pedingtonas darbuojasiUž vieną puodelį kakavos, pone Braunai, geriau tegali būti... – paskelbė Pedingtonas, – ...du kakavos puodeliai!

Grįžęs iš kelionės į gimtąjį Peru, Pedingtonas negaišta laiko ir imasi darbų. Akcijų birža, kirpykla, pono Kario virtuvė... Meškiukas net šoks baletą. Nėra to, prie ko jis nesugebėtų prikišti savo marmeladuotos letenos, ir niekas nėra apsaugotas, kai Pedingtonas imasi darbo… bet visada būna įdomu ir linksma!

Tai septintoji vaikų literatūros klasika tapusios serijos apie nenuoramą meškiuką Pedingtoną dalis. Smagūs ir visada juokingi meškiuko Pedingtono nuotykiai džiugina vaikus visame pasaulyje jau daugiau nei 60 metų!

Pedingtonas darbuojasi“:

• vaikams nuo 7 metų;

• lavina humoro jausmą, vaizduotę ir kūrybingumą;

• moko gerumo, atlaidumo, niekada nenuleisti rankų ir visada įžvelgti šviesiąją nutikimų pusę;

• meniškai vertinga vaikų literatūros klasika stiprina skaitymo gebėjimus ir literatūrinį suvokimą;

• serijos knygų nebūtina skaityti iš eilės.