Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Beatričės pranašystė

Beatričės pranašystė

Autorė: Kate DiCamillo

beatrices pranasysteLiūdesio kronikose parašyta, kad vieną dieną ateis vaikas, kuris nuvers karalių. Pranašystė byloja, kad tas vaikas bus mergaitė. Todėl tos pranašystės ilgai nepaisyta.

Jūsų rankose – fantastiško grožio knyga apie mergaitę, kuriai buvo lemta pakeisti pasaulį. Taip pat tai pasakojimas apie bjauraus charakterio asilę ir geraširdį vienuolį, kurie tą mergaitę išgelbėjo. Ir istorija apie berniuką, kuris tapo jos draugu. Be to, tai pasaka apie karalių, kuriam vieną dieną nusibodo karaliauti, tad jis paprasčiausiai išėjo į miškus ir negrįžo. Visos šios istorijos – susijusios, o perskaitę šią knygą jūs nusišypsosite ir tapsite mažumėlę geresni, mat, kaip ir visos išties puikios pasakos, ši taip pat turi galios į mūsų pasaulį atnešti vieną kitą stebuklą.