„POEZIJOS PAVASARIS“ TRYŠKIUOSE

Visus metus Poezijos paukštė sklandė Tryškiuose, miestelio bibliotekoje. Tad čia svetingai sutikti Tarptautinio poezijos festivalio svečiai. Puikus poezijos ir muzikos renginys vyko Telšių rajono Tryškių kultūros centre. Padėkos žodžius svečiams ir visiems susirinkusiems tarė Tryškių seniūnijos seniūnas Antanas Jokubauskis, Tryškių kultūros centro direktorius Egidijus Einikis, trimitu dovanojęs ir muzikinį kūrinį, Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos vadovė Vida Urnikienė, Tryškių bibliotekininkė Janina Norvaišienė.
Šventės svečius poetus – Mindaugą Valiuką, Simoną Bernotą, Tomą Petrulį, skaitovą, žurnalistą Juozą Šalkauską, Moldovos poetą Dumitru Crudu – pristatė renginio vedėja, Tryškių kultūros centro darbuotoja Lijana Judeikytė. Visi labai susikaupę (ir susijaudinę) klausėsi poezijos posmų, bardo Mindaugo Valiuko atliekamų dainų.
Nuostabioji Poezijos paukštė, kurią sukūrė stiklo meistras Vygantas Paulauskas, pasisvečiavusi Tryškiuose, šįkart „išskrido“ į Ryškėnų biblioteką. Tryškių bibliotekininkė Janina Norvaišienė Poezijos festivalio simbolį perdavė Ryškėnų bibliotekininkai Vitalijai Dzieverš.
Už nuoširdų bendradarbiavimą dėkojame Tryškių kultūros centrui ir renginio vedėjai Lijanai Judeikytei.
Svečiai pavaikščiojo po Tryškių miestelį, kuriam šiemet sukanka 230 metų, o apie jį išsamiau papasakojo seniūnas A. Jokubauskis.

Daugiau nuotraukų: