AKCIJA „TĖČIAI SKAITO VAIKAMS“

Birželio pirmąjį sekmadienį švenčiame Tėvo dieną, tad ta proga Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje vyko skaitymo skatinimui skirtas renginys pagal Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos organizuojamos skaitymo skatinimo programos akcijos „Tėčiai skaito vaikams“. Šiuo projektu siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius leisti prasmingą laiką su vaikais, kuris yra ypač svarbus, kartu atrasti knygos pažinimo džiaugsmą ir atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą.
Bibliotekoje vaikams skaitė: Tomas Katkus, Tomas Avelis, Deivydas Račkauskas, Gedas Lukoševičius. Pasisėmę gerų emocijų ir skaitymo džiaugsmo šeimos pažadėjo, kuo daugiau skaityti ir grįžti dar ne kartą į biblioteką. Ačiū visiems dalyvavusiems akcijoje.