ŽANDARAI UŽ DURŲ

Bibliotekoje šiandien, birželio 8 dieną, vyko kompiuterinio žaidimo „ŽANDARAI UŽ DURŲ“ turnyras, kuriame dalyvavo Telšių „Kranto“ progimnazijos 8b klasės mokiniai su mokytojomis Rasa Stanevičiūte ir Dalia Galminiene.
Žaidimo scenarijus parengtas remiantis Povilo Višinskio biografija – žaidimo veiksmas vyksta 1900 metais, kai P. Višinskio bute caro žandarai rengėsi daryti kratą. Žaidėjų užduotis – logiškai mąstant, ieškant užuominų, sprendžiant galvosūkius surasti kambario raktą ir kuo greičiau pasprukti nuo žandarų. Kitaip žaidėjo laukia areštas už neteisėtą veiklą lietuviškos spaudos draudimo laikotarpiu.
Greičiausiai žaidimą įveikė ir išsilaisvino iš kambario Aurimė Butkutė.
Po žaidimo vyko KAHOOT viktorina įsisavintom žiniom patikrinti – pirmos vietos nugalėtoja tapo Mėta Juškutė.
Ačiū dalyvavusiems už smagų laiką kartu.
Projekto iniciatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.
Projektą remia Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė, knygynų tinklas „Vaga“.

Monikos Lukoševičienės nuotraukos.