KNYGOS „VIENOS RAIDĖS ISTORIJOS“ PRISTATYMAS

Birželio 9 d. Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka pakvietė savo skaitytojus susipažinti su Jūratės Norvaišienės knyga „Vienos raidės istorijos“. 2022 m. vasario mėnesį ši knyga įtraukta į Lietuvos rekordų knygą, kurioje papasakota daugiausia istorijų – 24 – vartojant žodžius, prasidedančius ta pačia raide. Knygos gimimo istoriją papasakojo leidyklos „Skanios knygos“ įkūrėja Lina Gudinienė, knygos autorė Jūratė Norvaišienė, dailininkė, knygos iliustratorė Lina Videckienė. Knygos istorijas skaitė Rasa Stanevičiūtė, Regina Ūkelytė, pati autorė ir Jolita Maščinskienė. Edita Vigelytė, parfumerijos ekspertė, edukatorė, lietuvių kilmės parfumerijos autorių ekspozicijos „Scent Syndicate“ prodiuserė, atvėrė, kuo kvepia tos istorijos. Telšių Meno mokyklos mokiniai Elijus Kaniava, Vytenis Navickas ir jų fortepijono mokytoja Daiva Živatkauskienė padėjo išgirsti šių istorijų skambesį.