PRASIDĖJO MEDIJŲ IR INFORMACINIO RAŠTINGUMO SAVAITĖ

Spalio 24–31 dienomis Lietuvoje vyks tradicinė, jau 11-oji Pasaulinė medijų ir informacinio raštingumo (MIR) savaitė.
Nuo 2012-ųjų UNESCO inicijuotą MIR savaitę kasmet rengia vis kita šalis – šįkart Nigerija. Tuo pat laiku, paskutinę spalio savaitę, diskusijas, seminarus, konferencijas, pristatymus, mokymus ir pan. savo šalyje organizuoja kiekviena UNESCO valstybė narė. Lietuvoje pirmąkart MIR savaitę organizuoja šalies bibliotekos.
Renginių programą rasite ???? PASAULINĖ MEDIJŲ IR INFORMACINIO RAŠTINGUMO SAVAITĖ LIETUVOS VIEŠOSIOSE BIBLIOTEKOSE. Kviesime stebėti MIR savaitės atidarymą Nacionalinės bibliotekos feisbuko paskyroje, paskaitos ir diskusijos bus tiesiogiai transliuojamos Nacionalinės bibliotekos YOUTUBE kanale arba dalyvauti renginiuose gyvai. Junkitės!