TELŠIŲ „LIONS“ KLUBŲ ORGANIZUOTAS TAIKOS PLAKATO KONKURSAS

Lapkričio 22 dieną Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyko Tarptautinės LIONS organizacijos 2022 m. paskelbto Tarptautinio Taikos plakato piešinių konkurso „LEAD WITH COMPASSION“ telšiškių parodos atidarymas. Organizatoriai džiaugiasi sulaukę tokios darbų gausos – net 35 nuostabių 11–13 metų vaikų piešinių iš dešimties Telšių miesto ir rajono progimnazijų ir gimnazijų.

Telšių mieste įsikūrę du LIONS klubai – moterų ir vyrų. Daugiau nei tris dešimtmečius viso pasaulio LIONS klubai savo miestuose inicijuoja šį piešinių konkursą, telšiškiai jį organizuoja antrus metus.

Sveikinimo žodžius jauniesiems konkurso dalyviams ir jų mokytojams tarė Telšių moterų LIONS klubo šių metų prezidentė Jolita Norkienė, Telšių vyrų LIONS klubo atstovas Marius Bytautas, bibliotekos vadovė Vida Urnikienė, menininkė Aušra Sirutienė, padėjusi vertinti ir atrinkti piešinius, pasiruošti šiai parodai.

Apdovanoti visi jaunieji konkurso dailininkai ir jų mokytojai.

Taikos plakato konkurso nugalėtojai:

MILDA VIKTORIJA KATARSKYTĖ (13 m., Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija, mokytoja Ligita Kaziukonė);

GABRIELĖ ANTONOVAITĖ (13 m., Luokės Vytauto Kleivos gimnazija, mokytoja Rita Sadauskienė).

Nugalėtojų piešiniai dalyvauja antrajame konkurso etape ir 2023 m. bus eksponuojami Lietuvos Respublikos Seime.

Paroda bibliotekoje veiks iki 2022 m. lapkričio 29 d.