DAILĖS EDUKACIJA „ŽYMĖS“

FROTAŽAS – gana nesudėtinga grafikos technika, kuria galima greitai pasiekti netikėtų ir įdomių rezultatų.

Tikriausiai visi vaikystės metais esame „gaminę“ pinigėlius, pakišdami monetą po popieriaus skiaute ir išryškindami vaizdą pieštuko štrichais. Išmoningai naudodami įvairias faktūrą turinčias medžiagas ir grafito lazdelę bei pasitelkdami vaizduotę, galime sukurti netikėčiausių darbų. Menininkų kūriniuose frotažu dažnai papildomos kitos grafikos technikos, taip suteikiant jiems žaismės.

Frotažo technikos pradininku laikomas vokiečių menininkas, ekspresionizmo, dadaizmo, siurrealizmo stiliais kūręs Maksas Ernstas (Max Ernst, 1891–1976).

Edukacijos ŽYMĖS metu išbandysite frotažo technikos galimybes,  turėsite progą patirti raminantį ir džiuginantį saviraiškos poveikį. Tuos dalyvius, kuriuos šis kūrybos būdas sudomins, maloniai pakviesime ir į antrąją edukacijos ŽYMĖS dalį.

Piešimo įgūdžiai ar patirtis nėra reikalinga.

Edukacijos trukmė – iki 1,5 val.

Priemonėmis kūrybai būsite aprūpinti.

Dalyvio mokestis 1 euras.