BIBLIOTEKININKĖS – „ATEITIES“ PROGIMNAZIJOJE

„Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą, kuri didina ir išlaiko bendrumą, santaiką ir brolišką meilę. Kalba yra bendras meilės ryšys, vienybės motina, pilietiškumo tėvas, valstybės sargas“ (Mikalojus Daukša)

Vasario 21-ąją, Tarptautinę gimtosios kalbos dieną, Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriaus vedėja Monika Lukoševičienė ir vyr. bibliotekininkė Kristina Vaičiekauskienė lankėsi Telšių „Ateities“ progimnazijoje – 5a ir 5b klasių mokiniams vedė literatūrinį protmūšį „Apie knygas ir jų personažus“.

Moksleiviai, suskirstyti į devynias komandas, varžėsi tarpusavyje. Daugiausiai taškų surinkusi komanda apdovanota knygomis. Taip pat įvertinta komanda, kūrybiškiausiai sukūrusi ketureilį su komandos pavadinimu.

Džiugu, kad smagiai praleidome laiką dideliame ir šauniame kūrybingų vaikų būryje.