SAULIAUS MUŠINSKO MINIATIŪRŲ PARODA

Bibliotekos IV a. eksponuojama SAULIAUS MUŠINSKO miniatiūrų paroda. Kviečiame!
Dailininkas, tapytojas, grafikas, metalo plastikas.
Gimė 1956 m. birželio 26 d. Telšiuose. Baigęs Telšių Žemaitės vidurinę mokyklą, 1974 m. įstojo ir 1979 m. baigė Kauno politechnikos institutą, kuriame studijavo technikos mokslus – elektroniką, bet dabar visiškai nuo jos nutolo. Po studijų kurį laiką dirbo Telšių skaičiavimo mašinų gamykloje.
Menu domisi nuo vaikystės. „Būdavo, skaitau vaikystėje apie didžiuosius menininkus ir vis knieti pačiam jų darbo būdus išbandyti: skaitau apie Mikelandželą – pasigaminu kaltą ir metuosi prie akmens, apie Gogeną – susižaviu jo plastine piešimo maniera...“ – pasakoja Saulius Mušinskas.
Dailininko personalinės parodos vyko 1983, 1996, 1997, 1998, 2000 m., o 2005-aisiais jo darbai eksponuoti Vokietijoje, Karbeno mieste.